Aanbieding!

Talamonti Moda Montepulciano d’Abruzzo

1
13
Montepulciano d'Abruzzo
2021
14 tot 16 graden
Bevat sulfieten
Schroefdop
Rood
Italië
Robuust
Montepulciano
Biefstuk, Groenten, Kip, Pasta, Schaaldieren, Worst
Goud

Wat ons betreft is de hoge score van Robert Parker voor deze wijn meer dan terecht. Heerlijke wijn met een mooie paarsrode kleur. Het wijnhuis ligt ten westen van het Italiaanse Pescara in het pittoreske dorpje Loreto Aprutino. Talamonti heeft geïnvesteerd in een laboratorium, om elk stadium van de wijn te kunnen volgen en zo de perfecte wijn te maken. De wijn is dan ook precies zoals de wijnmaker het bedoeld heeft: uitbundige neus met rood fruit, kruidigheid en een hint van vanille. Heerlijk zacht mondgevoel en lekkere milde tannines en zuren. La dolce vita!

Oorspronkelijke prijs was: € 8,99.Huidige prijs is: € 8,85. incl. BTW

Op voorraad
Flessen
4.7 van de 5
4.7 van de 5
  •    Niet goed, geld terug!
  •   Gratis levering in Nijmegen boven 20 euro
  •   Gratis verzending boven 70 euro

Heerlijk sappige rode wijn met tonen van rood fruit en kruidigheid.

De wijn is ultiem sappig en heeft prachtige tonen van rood fruit. In de wijn is een lichte kruidigheid en subtiele toets van vanille terug te proeven. De wijn is zacht met medium tannines en zuren. Elke stap in het wijn maakproces is gemonitord in het laboratorium van het wijnhuis. Op die manier is de wijnmaker in staat om tot in detail de wijn te maken die hij in zijn hoofd heeft. En dat is goed gelukt!

Heerlijk bij de Italiaanse keuken.

Montepulciano d'Abruzzo combineert geweldig met Italiaanse gerechten. Bijvoorbeeld met een heerlijke tagliatelle bolognese. Lamsvlees is ook erg lekker in combinatie met deze wijn. Kebab, souvlaki en praktisch alle andere gegrilde vleessoorten doen het uitstekend bij deze wijn. Ook wild vlees smaakt goed bij de Moda Montepulciano d'Abruzzo. Pizza, hamburgers, taco's en kip gerechten werken ook met deze wijn, net zoals gefrituurd eten zoals schnitzel met een schijfje citroen. Rijkere vissoorten zoals zwaardvis en zalm zijn erg lekker met deze wijn.

Extra informatie

Alcoholpercentage

13

Regio

Montepulciano d'Abruzzo

Vintage

2021

Drinktemperatuur

14 tot 16 graden

Allergens

Bevat sulfieten

Closure

Schroefdop

Type wijn

Rood

Land

Italië

Smaakprofiel

Robuust

Druiven

Montepulciano

Lekker bij

Biefstuk, Groenten, Kip, Pasta, Schaaldieren, Worst

Medals

Goud

Content missing

1 Gold medals

Robert Parker - 87 pts